ON-LINE

У Новий рік – з новими тарифами: рівнянам зросте плата за тепло та гарячу воду

п'ятниця, 29 грудня 2017
Таке рішення ухвалила Нацкомісія з регулювання комунпослуг

У Рівному зростуть тарифи на тепло та гарячу воду. Таке рішення напередодні під час засідання ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

Процедурою встановлення підвищених тарифів незадоволений голова Ради Реформ Рівного Сергій Пінчук. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, згадав про обґрунтування тарифів, яке так і не вдалося отримати, та про громадські слухання з приводу підвищення плати, які шукали і журналісти і активісти.

Про це сайт Радіо Трек писав у публікації «Приховані» громадські обговорення викликали обурення людей, а люди - викликали поліцію. 

Натомість, присутній на засіданні НКРЕКП заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький повідомив, що зауважень щодо підвищення тарифів у міської влади немає.

Цікаво, що на сайті «Рівнетеплоенерго» йдеться про підвищення тарифів для бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів - крім населення:

Схвалити ТОВ «Рівнетеплоенерго» тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб релігійних організацій на рівні: тариф на теплову енергію – 966,99 грн/Гкал (без ПДВ) (у тому числі: паливна складова – 534,79 грн/Гкал; решта витрат, крім паливної складової – 432,20 грн/Гкал) за такими складовими:

тариф на виробництво теплової енергії – 858,42 грн/Гкал (без ПДВ) (у тому числі: паливна складова – 534,79 грн/Гкал; решта витрат, крім паливної складової – 323,63 грн/Гкал); тариф на транспортування теплової енергії – 105,87 грн/Гкал (без ПДВ); тариф на постачання теплової енергії – 2,70 грн/Гкал (без ПДВ).

Щодо гарячої води на сайті «Рівнетеплоенерго» йдеться. 

гаряча вода із рушникосушильником коштуватиме 72,61 грн за куб – без ПДВ. Вказана і решта витрат, крім паливної складової – 25,27 грн за 1 куб. м). Гаряча вода за відсутності рушникосушильників – 67,13 грн за 1 куб. м, без урахування податку на додану вартість (у тому числі: паливна складова – 43,40 грн за 1 куб. м; решта витрат, крім паливної складової – 23,73 грн за 1 куб. м);»;

Як проходило засідання НКРЕКП - можете переглянути на відео нижче.

Стежте за нашими новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram 

Ілона Радзівіл Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено собаку

    В районі Басового Кута, на вулиці М.Чурай, прибилася собачка рудого окрасу, пухнаста, схожа...
  • Документи на причіп

    У районі автовокзалу «Чайка»  у Рівному загубили техпаспорт на причіп....
  • Знайдено документи на Білик

    Знайдено документи на прізвище Білик Оксана. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного