ON-LINE

«Плати двічі або будеш виключений!». Чому в Рівненському коледжі здирають подвійну плату за навчання?

п'ятниця, 23 грудня 2016
Кажуть, причина в банкрутстві навчального закладу

Студентам Рівненського економіко-гуманітарного коледжу пропонують вдруге протягом навчального року вносити плату за навчання.

У разі відмови адміністрація РЕГІКа студентів погрожує відрахувати. Пояснюють вимогу зміною керівництва: старе нібито привласнило чималу суму.

Як каже новопризначений очільник коледжу Едуард Гайдук, через такі дії колишнього керівника Петра Тадєєва, РЕГІК опинився на межі банкрутства.  З Едуардом Гайдуком зустрілися батьки студентів, які надали нам запис розмови.

 

Заплатили викладачам, вони повернулись на роботу, отримали зарплату накінець-то з цих нових грошей. Тих нема зовсім. Там не те, що було мало їх – там був мінус.  90 тисяч поки межа.

З тих грошей, що здали батьки, погасили оренду Якби ми її не погасили, подали б на нас в суд ті, хто дав нам те приміщення. Прийшли б і подивились рахунки. Мінусовий баланс - значить коледж банкрот. Банкрот – значить діти на вулицю. 

До слова, студентка 2 курсу коледжу заочної форми навчання Вікторія Байсарович відмовилася платити. У соцмережах вона опублікувала допис у групі Нацполіції Рівного, де написала про «нахабну поведінку» адміністрації закладу.

Навчаюсь у РЕГІКу на 2курсі заочно (хто з Рівного той зрозуміє про що піде мова). Такого бардаку ще не бачила....

 

Вчора приїхала на сесію, після 2 пар сказали усім звернутися в бугалтерію... і вот почалося «якщо ви оплатили навчання до 20 вересня, вам доведеться заплатити ще раз (усі практично оплатили ще до 1 вересня, бо бугалтерія влітку повідомляла, щоб до початку навчального року ми оплатили, сума 3150» .

 

На питання «Чому?» відповіли: «Бо колишній директор, Тадеєв, вкрав гроші. Пішли до теперішнього директора. Він сказав 2 варіанти: я віддаю документи вам про те, що ви закінчили 1 курс, або ви ще раз оплачуєте. А щоб повернути гроші звертайтеся до адвокатів і тд.

 

Щоб звернутися до адвоката треба гроші і факти... а щоб прийти і сказати «мені новий директор сказав, що колишній директор вкрав гроші» - це слова, а ніяких документів про розірвання старого договору не дають. Що робити не знаємо, але так залишати не хочеться!!!!

Студент 4 курсу денної форми навчання Сергій Кавун надіслав нам фото двох квитанцій про оплату. Там сума вже інша - 4600 гривень.

Фото квитанції Сергія за 12 травня 2016 року. Сума оплати 4600 гривень

Батьки Сергія виконали вимогу коледжу, але залишати це просто так не хочуть.

Фото квитанції Сергія за 28 листопада 2016 року. Сума та ж сама - 4600 гривень.

Чи правомірна поведінка дирекції навчального закладу, ми запитали у начальника управління освіти рівненської облдержадміністрації Григорія Таргонського.

Ми, відповідно, проінформували про це міністерство освіти і науки України. Ми тримаємо контроль над ситуацією.

 

Те, що відбувається в цьому навчальному закладі, воно відбувається в межах чинного законодавства України. Інакше бути просто не може.

Оксана Кулакевич, як і більшість «заочників» та «денників», змушена була заплатити, адже хоче навчатись далі.

 Нам говорять, що потрібно заключити новий договір, тому що чинний договір не дійсний. І заплатити половину річної суми за навчання. Змушені заплатити ще раз, у зв’язку з тим, що той колишній директор (Петро Тадєєв) забрав ці гроші собі. 

Сергій Кавун також надіслав нам фото договору - подібно до того, який укладала з новим директором Оксана. 

Фото нового договору з РЕГІКом, за яким Сергій змушений вдруге платити за навчальний семестр

Фото нового договору з РЕГІКом, за яким Сергій змушений вдруге платити за навчальний семестр

Радіо Трек планує скерувати запит Григорію Таргонському, аби отримати дтокладне роз'яснення ситуації в Рівненському економіко-гуманітарному та інженерному коледжі. 

Нагадаємо, що в жовтні 2016 року відсторонений директор коледжу Петро Тадеєв надіслав лист, у якому звинувачував ректора Міжнародного економіко-гуманітарного університету Анатолія Дем’янчука та його родичів у рейдерському захопленні РЕГІКа. Власник ВУЗу заперечив цей факт і сказав, що МЕГУ імені Дем’янчука є співзасновником коледжу, проте ніяких рейдерських атак на коледж й бути не могло. Деталі читайте тут.

 

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 50 33 ХТ Власник номерного знаку може телефонувати ...
  • Зникла такса чорного окрасу

    В районі Червоних гір у вівторок 22 травня зникла собака породи такса. Ймовірно пес вирушив у...
  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 74-03 ВХ. Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного