Красуня-блоґер із Рівного просить допомогти врятувати хлопчика (6 ФОТО)

Сергійка з північних районів

Ілона Скала – відомий блогер із Рівного. Вона пише на різні теми і досить нестандартно, але популярність – і то міжнародну – їй принесли тексти періоду Майдану, Революції Гідності та Війни.

Окремо всі відзначали і її тексти про Чечню (анти-Кадирівського та анти-Путінського спрямування).

Ілона часто вказує, що має у своєму родоводі також і чеченське коріння.

Серед особливостей цієї гарної жінки й те, що вона не боїться говорити про свій вік, а, навпаки, досить часто його декларує.

От і сьогодні у неї – день народження, але Ілона, як виглядає, не збирається його святкувати.

Вона просить усіх, хто її знає: своїх знайомих, підписників та друзів – не дарувати ніяких подарунків – Їй.

Вона просить усіх, хто може – перерахувати гроші на лікування хлопчика Сергійка. Хлопчика з села Колки Дубровицького району. Хлопчика, якому ставлять діагноз лейкоз, але якого реально можна врятувати.

 

Номер картки батька:
Приватбанк 5168 7573 4770 8002
Черевко Павло Петрович.

Ілона так починає свій сьогоднішній блог:

38


У меня сегодня день рождения. И я первый раз в жизни буду просить себе подарок у своей аудитории.


Для начала – просто прочитайте этот текст до конца. Обычно мне по фиг, осиливают ли люди много букв, но сейчас я прошу: хотя бы прочитайте.


Есть на свете один маленький мальчик. Красивый до невозможности. Похож на маленького Бреда Питта. Такой же блондинистый, голубоглазый и обаятельный. Его улыбкой можно топить ледники. Знаете, бывают такие детские мордашки, которые когда улыбаются – улыбают все вокруг. Даже собственную макушку.


Сергийку недавно поставили страшный диагноз: острый лейкоз. Он не знает что это такое и продолжает улыбаться как солнышко. Вот только мама его тихонько плачет. В день, когда поставили диагноз, ей вызывали психологов и кололи кучу успокоительных.


Сергийко четвёртый ребёнок в семье. Три старших дочки, а он лапочка-сыночек. Долгожданный. Любимый. Единственный.

Семья его из далекого села нашей области. Его мама не знает как устраивать разные флешмобы, группы. Она даже не знает толком, что такое фейсбук. Но она целыми днями обнимает и прижимает к себе сына. Как будто пытается его оградить, защитить, отвоевать, вырвать из страшных лап болезни. Мамы они такие...  

 

так вот, я тут который год веселю вас, иногда клею клоуна, иногда говорю о чем-то серьёзном, иногда возмущаюсь и возмущаю вас. Кому-то я нравлюсь, кто-то меня терпеть не может.
Но сейчас я прошу себе подарок. И прошу за этого малыша. Давайте ему поможем. Чем можно. Хоть несколькими гривнами, хоть репостом.

 

Это будет лучшее поздравление для меня! Я все-все репосты и добрые слова дам прочитать маме. Я зарегистрирую ее на днях в Фейсбук. Сделать карточку я ее уже заставила.

 

Поверьте, ей и всей семье этого мальчика сейчас очень нужна поддержка. Понимать, что они не одни. Что несмотря на то, что они из глухой деревни, кто-то переживает за их солнечного мальчика с обезоруживающей улыбкой.

 

Они только в начале этого страшного и долгого пути. Давайте пройдём его вместе с ними. Давайте попробуем довести этого ребёнка до выпускного, до его первого свидания, до мальчишеских юношеских побед и поражений. До всего того, что сейчас пытается отнять страшный диагноз.
Подарите мне подарок, а??

 

Номер карточки папы:
5168 7573 4770 8002
Черевко Павло Петрович.

Ми передивилися документи.

Очевидно, що все так, як пише Ілона.

Ще раз номер картки Приватбанку

5168 7573 4770 8002
Черевко Павло Петрович

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень