ON-LINE

Коли працівникам дитсадків Рівного піднімуть зарплатню?

четвер, 23 березня 2017
Відповідь на запитання щодо збільшення оплати праці актуальне і для працівників закладів позашкільної освіти

Справа в тому, що згідно з Постановою Кабміну тарифні розряди педагогам, які фінансуються за рахунок освітньої субвенції з держбюджету, були підвищені з 1 січня 2017 року.

Документ, оприлюднений на сесії міської ради депутатом Курсиком

А працівникам усіх інших закладів, які фінансуються з місцевого бюджету, підвищення заплановане з 1 вересня.

Однак, у Постанові йдеться, що органи місцевого самоврядування мають право приймати власне рішення щодо збільшення тарифних розрядів педпрацівникам.

Тож, якби це зробили  з 1 січня, у бюджеті Рівного потрібно було віднайти 19 мільйонів гривень, якщо це зробити з 1 квітня - 10 мільйонів.

Віктор Шульга

Чи є у бюджеті міста такі кошти і чи можливе підвищення вже найближчим часом, ми запитали у начальника управління бюджету і фінансів міста Віктора Шульги.

Таких коштів у нас немає, всі кошти, які були у вигляді вільних залишків, розподілені під час останньої сесії Рівнеради. Я не можу сказати, якими будуть у нас надходження в бюджет в подальшому (перевиконання бюджету зараз є), але, наскільки я розумію, у міської влади є багато планів, в тому числі і видатки капітального характеру. Але є відповідні виконавчі органи. Одним з них є управління освіти, що перебуває у підпорядкуванні заступника міського голови Галини Кульчинської. Якщо буде їхня ініціатива і будуть джерела, гадаю, це питання може бути врегульоване.

Як розповіла нам заступник міського голови Галина Кульчинська, рішення про підвищення виплат дошкільникам та працівникам позашкільних освітніх закладів вже ухвалили сусідні Івано-Франківська та Чернівецька області з 1 січня, Житомир та Хмельницький своїм педагогам піднімуть зарплати від 1 квітня.

Галина Кульчинська

За словами Галини Кульчинської, наше місто також зобов’язане забезпечити відповідні виплати:

Більше 10 мільйонів місто зобов’язане віднайти, щоб з 1 квітня дати можливість педагогічним працівникам у місті Рівному підняти заробітну плату. Зрештою, це їхні гроші. Управління фінансів повинно віднайти ці гроші в міському бюджеті. Значить, чиїсь інтереси будуть зменшенні, і очікування, але те, що стосується підтримки оплати для людей, педагогічних працівників, без сумніву, це треба робити з 1 квітня.

До слова, як відзначає Галина Кульчинська, досвід попередніх років показує, що міський голова завжди підтримував працівників освіти.

Обіцяв Володимир Хомко і в інтерв’ю Радіо Трек, що кошти на підвищення виплат освітянам в бюджеті знайдуть. Щоправда конкретних термінів мер не назвав.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак WSE 6 L 15 (PL). Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
  • Загублено телефон

    Загублено мобільний телефон «Sony Xperia». Прохання повернути за...
  • Знайдено свідоцтво на Гецько

    На Вербовій, 20 знайдено свідоцтво про смерть на прізвище Гецько Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного