ON-LINE

Чи святкуватимуть рівняни Різдво зі сміттям?

вівторок, 03 січня 2017
Підприємство «Санком» не прибрало сміття з контейнерів. Не встигають чи лінуються?

Ось це, за словами працівників підприємства, набирається за 1-2 години

Запитання постало після того, як рівняни поскаржились на купи сміття ще навіть до початку святкування Нового року. Зокрема, ввечері 31 грудня жителі вулиць Київської, Буковинської, Кавказької виявили переповнені відходами контейнери.

Їх обслуговує рівненське підприємство «Санком». Для порівняння жителі міста сфотографували контейнери КТП – 1728. Ті виявились прибраними.

Чому працівникам «Санкому» не вдалося впоратись із роботою, розповів логіст підприємства Юрій Заяц.

Безпосередньо в Новорічну ніч було дуже швидке наповнення контейнерів. Приблизно в 3 рази перевищувало норму. Після того як машина прибрала, я через години дві-три їхав сам особисто перевіряв, що де і як. І вони вже були не сказав би, що повні, але накидані.

Ось це, за словами працівників підприємства, набирається за 1-2 години

Щодо КТП – 1728, Юрій Заяц каже, сфотографовані контейнери розташовані серед  будинків, які нібито мають сміттєпроводи.

Люди викидають відходи в під’їзд, а тому й сміття багато не набирається. В тих дворах, де мешканці не мають в своїх під’їздах сміттєкамер, контейнери заповнюються набагато швидше, – пояснює представник Санкому.

Зауважимо, що у Рівному будинки зі сміттєпроводами - виняток, адже вони не функціонують вже подекуди по кілька десятків років.

Проблема в тім, що майже усі сміттєвиводи у будинках Рівного заварені та не використовуються. Тому роботу КТП - 1728 це навряд чи спрощує

Що ж до роботи "Санкому", то логіст запевнив, що підприємство працює в посиленому режимі та вже готується до навали відходів від святкування Різдва.

Додамо, що в соцмережах люди неодноразово скаржилися на роботу «Санкому». Найбільше згадують, як влітку машина підприємства везла рідкі відходи. Через те, що цистерна протікала, її вміст забризкав частину міста. Як наслідок, містяни скаржилися на сморід. В свою чергу директор «Санкому» Андрій Мощанецький відповів, що таке буває навіть в Європі. 

Сміття валяється під контейнером. Людям нікуди ставити пакети з відходами
Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 1

КОМЕНТУВАТИ
 • Dennis Kuznetsov Правильний підхід до утилізації твердих побутових відходів втілено в селі Зачепилівка Новосанжарського району на Полтавщині за сприяння проекту DESPRO
  https://www.youtube.com/watch?v=pAN499BU4XM
  Відповісти

Оголошення

 • Знайдено номерний знак

  Знайдено номерний знак ВК 50 33 ХТ Власник номерного знаку може телефонувати ...
 • Зникла такса чорного окрасу

  В районі Червоних гір у вівторок 22 травня зникла собака породи такса. Ймовірно пес вирушив у...
 • Знайдений автомобільний номерний знак

  Знайдено номерний знак ВК 74-03 ВХ. Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного