ON-LINE

Бігуни і «Пробки». Як захистити Рівне від «активістів» (6 ФОТО)

неділя, 18 грудня 2016
Сьогодні знову півміста стояло і лаялося в тягучках і заторах

Як відомо, рівняни дуже люблять бігати. Особливо взимку.

А хто не бігає, той любить стояти в заторах чи в очікуванні свого автобусу/тролейбусу, аби далі знову можна було постояти чи посидіти в ньому у заторах. Поки інші бігають.

Сьогодні мені випало стати жертвою аматорів спорту.

Вони придумали собі класну нагоду побігати.

 

Забіг до дня Св. Миколая.

Тусовка, кажуть, зібралася чималенька. Понад 200 чоловік. Але за примхою долі, чи для більшого "фасону" бігати ці юні прихильники активного довголіття вирішили Проспектом Миру.

А тому весь рух Проспектом місто мало перекрити, а з тим і зупинити фактично весь інший рух в центрі 250-тисячного Рівного.

Ну, як зупинити. Перевести у режим безкінечної тягучки.

Скільки за ті півтори-дві-три години прозвучало лайок і недобрих слів – через затори  по всьому місту – знає хіба тільки Св. Миколай

Але навіть Св. Миколай не здатен збагнути, чому на його честь ці дивні люди влаштовують забіги, а не йдуть до Церкви (раз). І чому при цьому вони псують нерви десяткам тисяч інших своїх єдинокровних братів і сестер.

Ми припускаємо, що дозвіл на ці бігові забави у центрі Рівного давала міська влада, виходячи із якихось найкращих міркувань. Однак вийшло, як завжди, коли хочеш догодити активістам - більшість міста лише потерпає.

То, аби захистити рівнян, пропонуємо міській владі одну ідею.

Пропонуємо затвердити рішенням міськвиконкому, чи міської ради, що

Всі охочі побігати великими групами можуть робити це де завгодно, але, не заважаючи життю та пересуванню інших мешканців Рівного, не створюючи перешкод транспорту і пішоходам.

 

Бажано на пагорбі Слави, на Гідропарку, у інших парках, на стадіонах та у полях за містом.

До речі, це має стосуватися не лише аматорів бігу, але й організації в місті різноманітних змагань:

Усіх відправляйте за місто. Ніякої пропаганди здорового способу життя через створені подібними змаганнями пробки та незручності не виходить.

От, до речі, незаангажована думка рівнянина Олександра:

Скажіть, хто мені може пояснити, чому півміста в свій вихідний день повинно по декілька ГОДИН!!! стояти в пробці для того, щоб клоуни в ковпаках пробігли по проїжджій частині.

 

Це що така необхідність?

 

Можливо в нас в місті не вистачає стадіонів. Так ні, поряд на набережній пустий стадіон.

 

А можливо нам поліції немає чим зайнятись, то вирішили задіяти як мінімум, ВІСІМ патрульних авто, в кожній по два поліцейських і того 16 патрульних декілька годин, охороняють бігунів-бездельників,

 

а ті хто дійсно працює (сплачуючи налоги) декілька годин, стоять в заблокованому центрі міста, знову згадуючи міськраду теплими словами, в холодний день

А ось, що відповіла йому рівнянка Ірина

Ірина Ира Пр.Миру перекритий, вертаємось через базар, центр і ч/з вул.Пушкіна дістаємось до Київстар.

 

Перед очима зграйка люду в червоних шапочках-бігуни.

 

Скільки нервів Саша, бо дома по пр. Миру 2діток чекають.

 

Теж повністю з Вами згідна - невже цей забіг не можна було би зорганізувати в парку ім.Т. Шевченка.

 

Останнє, що побачили,як хлопчик років 10 біг і плакав

PS

Нашу увагу звертають на те, що

в межах сьогоднішнього забігу було зібрано понад 18 000 грн благодійних внесків (реєстрація кожному учаснику забігу вартувала 75 грн), які тепер будуть використані на  купівлю сенсорної кімнати для дітей з особливими потребами, якими опікується громадська організація "ТИ НЕ САМ"!

Це дуже добре. Але напевно, їх можна було б зібрати і якби забіг відбувався у парку ім. Шевченка.

М.Кульчинський Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 2

КОМЕНТУВАТИ
 • Olga Vyunnyk Вашу увагу звертають на те, що: "...в межах сьогоднішнього забігу було зібрано понад 18 000 грн. благодійних внесків...." І це правильно!!! Легше всього назвати організаторів та учасників "клоуни в ковпаках" та так ницо висміяти понад 200 чоловік. Що стосується місця проведення, то його обговорювати потрібно було до забігу, а не "махати кулаками" після. Особисто чекала через затори на дорогах - так неприємно! Але ж не можна так лаяти людей, які старались і впевнена, що не хотіли нікому нашкодити. Просто такі події повинна контролювати влада і скеровувати у правильному напрямку. А їх так "облили брудом". Не чекала такої гидкої статті від "РАДІО ТРЕК". Відповісти
 • Irina Lysyuk Ну звичайно, так не буває, завжди хтось залишиться не задоволений. Взагалі то кожен учасник забігу робив благу справу. Назва статті взагалі бомба, тільки чому це Радіо трек не взяв наприклад фото з забігу де біжить Олексій Хахльов(думаю розказувати хто це не потрібно), Олександр Харват(відомий фотограф) чи наприклад начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому - Сергій ШЕВЧУК і назва думаєте під підходила? Слабо? Ну тоді ще питання до влади, для чого давали дозвіл якщо за 1 годину для міста це така велика проблема??? Провели б і в іншому місті. Ну люди звикли бачити більше негативу , ніж позитиву. А ну і фото відфотошопили, забрали кого потрібно))))) Молодці!!!! Відповісти

Оголошення

 • Знайдено паспорт на Гандзюк

  Знайдено паспорт на прізвище Гандзюк Наталія. Тому, хто загубив, прохання...
 • Знайдено посвідчення на Овдійчук

  Знайдено пенсійне посвідчення на прізвище Овдійчук Юрій. Тому, хто загубив, прохання...
 • Знайдено посвідчення на Гапончук

  Знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Гапончук Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного